Wycieczka do Cmielowa,Krzemionek i Bałtowa

Wycieczka do miejsc znajdujących się nie daleko od nas okazała się bardzo interesująca.Muzeum Porcelany w Ćmielowie, Krzemionki Opatowskie i "miasteczko" dinozaurów -Bałtów zachwyciło wycieczkowiczów.Ciekawe historie przekazywali nam przewodnicy.

 
"Hubertus" w Izbie Regionalnej

W minioną niedzielę izbę odwiedziło kilkudziesięciu myśliwych z Koła Łowieckiego "SĘP" w Mielcu. któremu prezesuje pan Jan Korzybski. Wśród zaproszonych gości znależli się radna powiatowa Leokadia Gugala,ks.wikariusz Dariusz Wodka,wójt Gminy Radomyśl nad Sanem  Jan Pyrkosz, dyrektor ZS w Chwałowicach Wioleta Maślach, dyrektor GCK Teresa Lachowska, radni i sołtysi. Przyjazny klimat i miła atmosfera sprawiła, że goście zatrzymali sie nieco dłużej. Gulasz, udziec, kabanosy to potrawy,które mysliwi przygotowali  aby poczęstować gości i swoich kolegów.

"Darz bór"- tradycyjnym mysliwskim pożegnaniem zakończono to spotkanie.

 
Wycieczka z Annopola

 
Wycieczka do Sanoka

05 września grupa seniorów i animatorów w ramach projektu realizowanego przez Lasowiacką Grupę Działania, odwiedziła najwspanialszy zakątek Bieszczad- Sanocki Skansen, a przy tym Ogród Biblijny, Park Miniatur i zaporę w Solinie.

 
Dożynki gminne

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 46